Ενσυνείδητος Επαγγελματικός Προσανατολισμός – Λάρισα / Κοζάνη / Κατερίνη

Θέλεις να μάθεις πως η Ενσυνειδητότητα (Mindfulness) μπορεί να βοηθήσει στην ανάπτυξη της Επαγγελματικής Προσαρμοστικότητας και στον κατάλληλο Επαγγελματικό Προσανατολισμό;;

🧘‍♀️💥 Ο οργανισμός νεολαίας “GO Alive” σχεδίασε το project «Ενσυνείδητος Επαγγελματικός Προσανατολισμός» με διάρκεια 12 μηνών (Φεβρουάριος 2021-Ιανουάριος 2022) με τοπικές φυσικές και διαδικτυακές συναντήσεις νέων που θέλουν να αναπτύξουν δεξιότητες διαχείρισης επαγγελματικής σταδιοδρομίας.Είσαι, λοιπόν, από την Κοζάνη, την Κατερίνη ή την Λάρισα και:
👉 Είσαι μαθητής Β’ ή Γ΄Λυκείου και ψάχνεις την ιδανική επαγγελματική κατεύθυνση για να ακολουθήσεις;
👉 Είσαι στην αρχή των σπουδών σου και προβληματίζεσαι για τη σχολή που έχεις επιλέξει;
👉 Βρίσκεσαι στο τελευταίο έτος των σπουδών σου στο πανεπιστήμιο ή έλαβες το πτυχίο σου τον τελευταίο χρόνο και σε απασχολεί το άμεσο επαγγελματικό σου μέλλον μετά την απόκτηση του πολυπόθητου πτυχίου;
👉 Είσαι κάτω από 30 ετών και έχεις ήδη επιλέξει μια επαγγελματική πορεία αλλά δεν είσαι βέβαιος για την εξέλιξη της και θέλεις να εξετάσεις και άλλες επαγγελματικές επιλογές;💡 Αν απαντάς “ΝΑΙ !” σε μια από τις παραπάνω ερωτήσεις, τότε συμπλήρωσε αίτηση συμμετοχής για το 3ο Τοπικό Εργαστήριο Ενσυνείδητου Επαγγελματικού Προσανατολισμού για νέους από την Κοζάνη, που θα υλοποιηθεί ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ μέσω της πλατφόρμας zoom την Πέμπτη 1.4.2021 και ώρα 19.30-22.00.❗ Απαραίτητη η συμπλήρωση της αίτησης για τη συμμετοχή:
💪 Αυτό είναι το πρώτο βήμα ένα ταξίδι προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης… έλα μαζί μας!

Ενσυνείδητος Επαγγελματικός Προσανατολισμός – Λάρισα / Κοζάνη / Κατερίνη | Facebook

1 Απριλίου 7:30μμ. – 10 μ.μ.