Δραστηριότητες

Εδώ συγκεντρώνουμε ιδέες για να περνάμε καλύτερα:

Θα ήθελες να μας πεις, αν και πώς συμμετέχεις σε αθλητικές και καλλιτεχνικές δραστηριότητες, εξορμήσεις στη φύση, δημιουργικές δράσεις, ομαδικές πρωτοβουλίες;

Θα μπορούσες να μας κοινοποιήσεις προτάσεις που θα μας κάνουν ευχάριστη παρέα; Όπως ραδιοφωνικές εκπομπές, συνδέσμους για μουσική, λογοτεχνία, άσκηση, χαλάρωση, κλπ.

Σταθερές δραστηριότητες

29th

30th

Συχνεσ ερωτησεισ

Με πολλούς τρόπους! Μπορείς να ανεβάσεις τη δική σου δραστηριότητα ή να μοιραστείς μια ιστορία συμπληρώνοντας τη φόρμα. Και αν σε ενδιαφέρει κάποια από τις δραστηριότητες που έχουν ήδη ανέβει από άλλους φοιτητές, μπορείς να συμμετέχεις αφήνοντας το σχόλιό σου. Αν πάλι είσαι πιο μοναχικός τύπος, υπάρχουν και δραστηριότητες που μπορείς να παρακολουθήσεις ατομικά όπως συναυλίες, παραστάσεις, ταινίες κ.λπ. Στην ενότητα βοηθητικό υλικό μπορείς να ανεβάσεις ό,τι σε διευκολύνει αυτή την περίοδο και μπορεί να είναι χρήσιμο και για τους συμφοιτητές σου.

Η δράση απευθύνεται κυρίως στους φοιτητές του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας αλλά και σε άλλα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας και όχι μόνο!

Όχι, στην φόρμα νέας δραστηριότητας μπορείς να χρησιμοποιήσεις και κάποιο ψευδώνυμο. Σε κάθε περίπτωση, δεν χρησιμοποιούμε τα προσωπικά σας δεδομένα.

Φυσικά! Η ιστοσελίδα είναι ανοιχτή σε όλους και στόχος μας είναι να βρίσκουμε δημιουργικές ιδέες και διεξόδους που όλοι μας έχουμε ανάγκη αυτό το διάστημα.